Pažinkite savo svetainės lankytojus

Vartotojų elgsenos stebėjimas gali padėti sukurti geresnę Jūsų potencialaus kliento patirtį.

Padedame suprasti ir įvertinti Jūsų internetinės svetainės lankytojų srautus bei vartotojų elgseną. Kuriame bei analizuojame lankomumo ataskaitas. Sužinokite, kiek žmonių lankosi jūsų svetainėje, iš kur jie atkeliavo, kuo domisi labiausiai.

Vienas geriausių kompanijos Google sukurtų produktų yra Google Analytics (GA). 2005 m. pabaigoje startavęs ir 2011 m. gerokai atnaujintas įrankis dabar yra populiariausias pasaulyje – 56% įmonių jį naudoja kaip vienintelę tinklapio analitikos priemonę.

Verta pastebėti, kad vien tik žinojimas kiek žmonių apsilanko Jūsų internetinėje svetainėje nesuteikia daug naudos. Google Analytics surinkti duomenys tinkamose rankose gali padėti sukurti itin vertingas įžvalgas, kurios gali padėti kuriant ar koreguojant verslo strategijas.

Išsami analizė reikalauja plataus spektro žinių, patirties, įžvalgumo. Sutaupykite laiko ir gaukite profesionalias įžvalgas, padėsiančias sėkmingai plėtoti verslą!

Galime stebėti Jūsų internetinės svetainės lankytojų srautus - iš kur vartotojai ateina, iš kokios šalies ar miesto yra apsilankymai, kurios svetainės sritys dažniausiai lankomos, kiek laiko praleidžia naršydami ir pan.

Ataskaitų teikimas realiuoju laiku

Ataskaitų teikimas realiuoju laiku

Ataskaitose realiuoju laiku galite sužinoti ar naujas svetainės turinys sulaukia populiarumo ir susidomėjimo, ar vykdoma reklaminė kampanija skatina vartotojų srautą į svetainę, ar komunikacija socialiniuose tinkluose pritraukia lankytojų į internetinę svetainę ir t.t.

Išskiriame ir analizuojame lankytojų segmentus

Išskiriame ir analizuojame lankytojų segmentus

Naudodami tinkintus kintamuosius padedame lengviau suprasti klientų segmentus ir sužinoti kaip jie domisi svetaine, kokiose srityse praleidžia daugiausiai laiko ir pan. Taikydami „Google Analytics“ tinkintus kintamuosius filtruojame ir renkame įmonei reikšmingiausius vartotojų duomenis.

Tinkintos ataskaitos

Tinkintos ataskaitos

Jums nereikia analizuoti milžiniškų duomenų kiekio. Pagal Jūsų pageidavimus susisteminsime stebėjimo rezultatus bei pateiksime apibendrintą ataskaitą su esminiais rodikliais. Sutaupysite laiko ir operatyviai gausite atsakymus į Jums rūpimus klausimus!

Vartotojų elgsenos supratimas ir skatinimas

Vartotojų elgsenos supratimas ir skatinimas

Naudodamiesi stebėjimų metu surinktais bei susistemintais duomenimis ir žinodami savo internetinės svetainės vartotojų elgsenos subtilybes, galite maksimaliai optimizuoti svetainės turinį ir elementų išdėstymą taip, kad jis atitiktų Jūsų potencialių klientų poreikius. Geresnė vartotojų patirtis naudojantis internetine svetaine skatina vartotojų lojalumą!

Nauda Jūsų verslui

  • Teisingų interneto verslo tikslų suformulavimas
  • Profesionalus analitinių įrankių pritaikymas, valdymas ir priežiūra
  • Verslo plėtojimo internete įžvalgos, konsultacijos ir praktiniai patarimai

Pažinkite savo klientus

  • Ko ir kaip svetainėje ieško Jūsų potencialūs klientai
  • Kada ir kodėl jie apsisprendžia pirkti
  • Kurie lankytojų srauto šaltiniai atveda daugiausia klientų
  • Kuriame etape lankytojai dažniausiai nutraukia pirkimo procesą
  • Kuri internetinės svetainės sritis Jūsų lankytojams yra įdomiausia
  • Kurioje šalyje ar mieste turite daugiausiai potencialių klientų
Į VIRŠŲ