Išnaudokite „Google AdWords“ galimybes

Mūsų specialistai padės Jums sukonfigūruoti reklamas taip, kad pasiektumėte maksimalių reklaminės kampanijos rezultatų

Pateikite reklaminį skelbimą savo potencialiems klientams tinkamiausioje vietoje ir tinkamiausiu laiku - būtent tą akimirką, kai jie „Google“ paieškoje ieško jūsų siūlomų prekių ar paslaugų. Reklaminių skelbimų parodymai Jums nieko nekainuos, mokėkite tik už paspaudimus bei realius vartotojų apsilankymus Jūsų internetinėje svetainėje.

„Google AdWords“ parodo, kiek žmonių pastebi skelbimus ir koks procentas jų spustelėja skelbimus, kad apsilankytų jūsų svetainėje. Naudojant stebėjimo įrankius, galite pamatyti faktinius svetainės pardavimo skaičius, kurie generuojami tiesiogiai iš skelbimų.

Pasiekite klientus bet kuriame įrenginyje

Žmonės vis dažniau naudojasi internetu įvairiuose įrenginiuose, todėl itin svarbu išnaudoti visas galimybes bei pasiekti potencialų vartotoją tinkamiausiu metu. Neatsilikite nuo tendencijų, pasirūpinkite savo įmonės AdWords reklama ne tik kompiuteriuose bet ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

Siekdami taupyti jūsų laiką, taip pat atsiųsime mėnesio suvestinę, kurioje bus pateikta visa svarbiausia statistika ir skaičiai.

Sertifikuoti "Google AdWords" specialistai

Mūsų darbuotojai yra sertifikuoti "Google AdWords" specialistai, išklausę specializuotus mokymus bei išlaikę Google kompanijos egzaminus. Mes nuolat domimės "Google AdWords" naujienomis bei ieškome būdų kaip už mažiausią kainą pasiekti didžiausią reklaminės kampanijos efektyvumą.

Galite pradėti su itin nedideliu biudžetu

Norint pradėti naudotis "Google AdWords" reklamos sistema Jums nereikia turėti didelio biudžeto. Reklama rodoma tik tikslinei auditorijai, o už reklaminio skelbimo parodymus mokėti nereikės - mokate tik už realius paspaudimus bei apsilankymus Jūsų internetinėje svetainėje. Itin lanksti sistema leidžia išgryninti siaurą, tačiau maksimaliai atitinkantį poreikius potencialių vartotoją, kuriam bus rodomi reklaminiai skelbimai.

Vartotojų elgsenos supratimas ir skatinimas

Pritraukite daugiau klientų

Naujų svetainės lankytojų pritraukimas, pardavimų skatinimas, žinomumo didinimas - tai tik keletas svarbiausių sričių, kuriose Jums gali padėti tinkamai naudojama „Google AdWords“ sistema. Su savo „Google AdWords“ paskyra galite bet kada peržiūrėti, kaip veikia jūsų skelbimai.

Reklamuokitės Lietuvoje arba visame pasaulyje

Galite reklamuoti savo skelbimus klientams tam tikrose šalyse, regionuose ar miestuose arba nustatytu atstumu nuo savo įmonės ar parduotuvės fizinės vietos. Galite skirtingoms vartotojų demografinėms grupėms kurti skirtingus skelbimus, atsižvelgiant į jų poreikius bei specifiką. Išnaudokite visus internetinės rinkodaros privalumus!

Į VIRŠŲ