Automatizuotos radijo programos

Mūsų darbuotojai turi daugiau kaip 13 metų patirtį transliuojant muzikos programas internetu, sudarant muzikos grojaraščius

Muzikos transliacijas internetu vykdome nuo 2003m. Per šį laikotarpį įgyvendinome įvairių nestandartinių projektų (radijo laidų kūrimas, internetinio radijo projektai, tiesioginės renginių transliacijos internetu ir pan.) bei sukaupėme didelę patirtį šioje srityje. Kasdieninis domėjimasis muzikinėmis naujienomis suteikia galimybę pasiūlyti kruopščiai suformuotus muzikos grojaraščius.

Paprasta

Norint klausytis muzikos transliacijų internetu Jums nereikės brangiai kainuojančių grotuvų ar papildomos įrangos. Jums tereikia turėti minimalių parametrų kompiuterį (gali būti ir planšetė ar išmanusis telefonas) ir bent minimalų interneto ryšį (transliacija veikia sklandžiai net su 3G mobiliuoju internetu). Jums beliks interneto naršyklės pagalba prisijungti prie mūsų transliavimo sistemos ir mėgautis skambančia muzika!

Plačios galimybės

Siūlome standartizuotas bei individualias muzikos transliavimo paslaugas. Galite pasirinkti iš anksto mūsų suformuotą muzikos grojaraštį ir naudotis paslaugomis už minimalią kainą. Jei ieškote išskirtinumo - pasiūlysime individualią paslaugą ir suformuosime unikalų muzikos grojaraštį, pritaikytą prie Jūsų veiklos bei tikslinės auditorijos, taip pat galėsite tarp kūrinių transliuoti savo garsines reklamas, skirtingu paros metu transliuoti skirtingus muzikos stilius bei naudotis kitomis išskirtinėmis galimybėmis.

84% pirkėjų teigia, kad jiems patinka parduotuvės, kurių viduje skamba muzika. 23 proc. iš jų yra pasiruošę išleisti 5 proc. daugiau, jei muzika groja. Tinkama parduotuvės atmosfera gali pateisinti kiek didesnes kainas;

60% apklaustųjų parduotuvėse praleistų daugiau laiko, jeigu jose skambėtų jiems patinkanti muzika;

90% teigia, kad gera muzika reikšmingai pagerina parduotuvės įvaizdį. 90 proc. iš jų tvirtina, kad mieliau rinktųsi tą parduotuvę, kurioje groja muzika;

77% teigia, kad muzika yra svarbus veiksnys, leidžiantis sukurti idealią parduotuvės atmosferą;

61% pardavėjų sutinka, kad muzika darbe padidina darbuotojų produktyvumą;

76% apklaustų verslininkų yra įsitikinę, kad parduotuvėje transliuodami muziką, jie teigiamai veikia pirkėjų elgesį.

Pagal Jūsų pageidavimus galime sukurti garsines reklamas bei identifikacinius garso klipus su Jūsų įmonės pavadinimu ir/ar šūkiu.

Vertiname Jūsų brangų laiką, todėl nesiūlome iš gausybės kūrinių patiems susidaryti muzikos grojaraštį, palikite šį darbą savo sritį išmanantiems muzikos redaktoriams. Jums tereiks prisijungti prie mūsų sistemos ir mėgautis skambančia muzika, visą kitą už Jus padarysime mes!

Į VIRŠŲ