Optimizuokite įmonės procesus!

Naudodamiesi profesionaliomis debesų kompiuterijos paslaugomis sutaupysite laiko ir pinigų!

Šiuolaikiniai debesų kompiuterijos sprendimai gali padėti Jūsų įmonei optimizuoti veiklos procesus, sumažinti IT infrastruktūros išlaikymo kaštus, o svarbiausia - sutaupyti darbuotojų laiką.

Tobulėjant informacinėms technologijoms, sparčiais tempais auga ir naudojamų resursų bei kaupiamų duomenų kiekiai. Verslo įmonėms darosi vis sunkiau neatsilikti nuo naujausių tendencijų bei savo įmonėje turėti modernią ir poreikius patenkinančią IT infrastruktūrą.

Dėl šios priežasties tapo nebeefektyvu savo įmonėje turėti nuosavą lokalią serverinę įrangą, ją nuolat prižiūrėti bei atnaujinti. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl debesų kompiuterijos paslaugos sparčiai populiarėja. Jos ne tik sutaupo Jūsų brangų laiką ir pinigus, tačiau tuo pačiu išsprendžia visą eilę IT infrastruktūros problemų!

Kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys mūsų įmonės darbuotojai padės Jums išspręsti tiek nedideles, tiek itin sudėtingas IT infrastruktūros problemas.

Sistemų administratoriaus pagalba

Sistemų administratoriaus pagalba

Profesionalūs ir ilgametę patirtį turintys mūsų darbuotojai padės Jums išspręsti kilusias IT srities problemas. Galime Jums padėti nuo konsultacijos telefonu iki sudėtingų ir kompleksinių IT infrastruktūros problemų sprendimo. Papasakokite mums apie savo rūpesčius ir mes pasistengsime Jums padėti.

Serverių virtualizacija

Serverių virtualizacija

Virtualūs privatūs serveriai (VPS) - sparčiai populiarėjanti debesų kompiuterijos sritis. Jums nebereikia turėti fizinio lokalaus serverio, kuris stovėtų Jūsų įmonėje - taip sutaupysite elektros sąnaudų, nereikės samdyti specialisto IT infrastruktūros priežiūrai, nereikės rūpintis, kad po kelių metų serveris bus morališkai pasenęs ir jausite resursų trūkumą. Turėdami virtualų privatų serverį galėsite juo naudotis bet kuriuo paros metu iš bet kurio pasaulio taško, Jums nereikės rūpintis dėl serverio resursų trūkumo, o mūsų specialistai greitai ir efektyviai padės išspręsti kilusias problemas.

Debesijos paslaugos

Debesų kompiuterijos sprendimai

Debesų kompiuterija apima pakankamai platų paslaugų spektrą. Galime pasirūpinti Jūsų įmonės failų saugykla, sukurti virtualų privatų įmonės tinklą, pasirūpinti visuomet pasiekiamu buhalterinės programinės įrangos serveriu, virtualios darbo vietos sukūrimu ir daugeliu kitų unikalių ir naudingų sprendimų sukūrimu Jūsų verslui.

SSL saugumo sertifikatai Jūsų tinklapiui

SSL saugumo sertifikatai Jūsų tinklapiui

SSL sertifikatas - tai svetainės patikimumo ir saugumo įrodymas. Jo pagalba yra užšifruojama tarp kliento ir serverio siunčiama informacija, tad programišių įsilaužimo atveju užšifruotus duomenis panaudoti beveik neįmanoma. Svetainės, turinčios įdiegtus SSL sertifikatus sulaukia didesnio vartotojų pasitikėjimo, ypatingai kai internetinėje svetainėje yra naudojami jų asmeniniai duomenys.

Į VIRŠŲ